logo

logoWYMAGANIA EGZAMINACYJNE

loga

KONTAKT

Piotr Witkowski
tel. 608 728 982
piotrwitkowski59@gmail.com

Michał Żuchelkowski
tel. 660 588 878
michal.zuchelkowski@gmail.com

ZAGŁOSUJ NA STRONĘ !

Sztuki Walki

SKLEP BOKKEN - akcesoria do sztuk walki
W tym miejscu publikowane będą ważne dla naszych grup informacje i komunikaty, o których mowa jest na treningach. Dodatkowe, szczegółowe informacje zawsze uzyskać można u instruktora w trakcie zajęć lub telefonicznie:

shihan Piotr Witkowski, tel. 608 728 982
sensei Michał Żuchelkowski, tel. 660 588 878

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nasze grupy

Zapraszamy wszystkich ćwiczących dotychczas oraz nowe osoby - bez względu na wiek i doświadczenie w sztukach lub sportach walki do udziału w naszych zajęciach! Do poszczególnych grup dołączyć może każdy. Zapisy na sezon 2020/21 już od 01 września u Instruktorów przed / po zajęciach.

--- --- ---

1. KENJUTSU, KOBUDO, JU JITSU DLA KAŻDEGO
Poniedziałek, godz. 18:30, Pływalnia "Delfin", ul. Wierzbińskiego 11
Środa, godz. 17:00, Pływalnia "Delfin", ul. Wierzbińskiego 11
Czwartek, godz. 17:00, Młodzieżowy Dom Kultury, ul. NMP 14-16


Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych z mieczem japońskim: piankowym (choken) i drewnianym (bokken), oparte o tradycyjną szermierkę samurajską, z możliwością wzięcia udziału w rywalizacji sportowej. Uzupełnieniem zajęć są elementy innych sztuk i sportów walki, przede wszystkim ju jitsu (w tym samoobrona) i kobudo (tradycyjna broń drewniana). Nie można się nudzić ! Zajęcia prowadzi shihan Piotr Witkowski.

2. JU JITSU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Wtorki i czwartki, godz. 17:30, Dojo IKSK, ul. Łokietka 6a
Przekrojowe treningi ju jitsu, obejmujące całokształt tej sztuki walki (walka sportowa w stójce/uchwycie/parterze oraz samoobrona), z szansą osiągnięcia przez trenujących czarnego pasa. . . za co najmniej kilka lat :) Zajęcia prowadzi sensei Michał Żuchelkowski.

3. JU JITSU DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH
Wtorki i czwartki, godz. 18:45, Dojo IKSK, ul. Łokietka 6a
Przekrojowe treningi ju jitsu sportowego, z większą ilością walk sparingowych oraz ćwiczeniami budującymi wytrzymałość i kondycję. Również dla tych, którzy w końcu chcą zgubić brzuch i dobrze się rozruszać :) Zajęcia prowadzi sensei Michał Żuchelkowski.

--- --- ---

W trakcie całego sezonu ćwiczący będą mieli okazję uczestniczenia w obozach zimowych i letnich, seminariach sztuk walki prowadzonych przez instruktorów z kraju i zagranicy, okazjonalnych pokazach, a także w rywalizacji sportowej w takich dyscyplinach, jak: ju jitsu / judo, sport kenjutsu, kobudo, karate, kickboxing ! Okresowo prowadzone są również egzaminy pozwalające na zdobywanie stopni (pasów) w sztukach walki !

Więcej informacji o naszych zajęciach tutaj, a wiadomości z życia sekcji w aktualnościach i archiwum.