logo

logo

menu menu menu menu menu menu

menu menu menu menu

WYMAGANIA EGZAMINACYJNE

loga

KONTAKT

Piotr Witkowski
tel. 608 728 982
piotrwitkowski59@gmail.com

Michał Żuchelkowski
tel. 660 588 878
michal.zuchelkowski@gmail.com

ZAGŁOSUJ NA STRONĘ !

Sztuki Walki

SKLEP BOKKEN - akcesoria do sztuk walki
AKTUALNOŚCI / ROK: 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 / 2007


Turniej Mikołajkowy
Artykuł dodany 8 Grudzień 2008 przez Piotr Witkowski
W dniu 06.12.2008 Inowrocławski Klub Sportowy Karate był organizatorem Mikołajkowego Turnieju Sztuk Walki Dzieci o Mistrzostwo Powiatu Inowrocławskiego. W zawodach tych startowały również dzieci z sekcji Ju Jitsu / Karate, prezentując dobry poziom. Startując w konkurencji Tor Przeszkód Michalina Tabaczyńska zajęła III lokatę. W konkurencjach kata karate najlepiej spisywali się Filip Mianowany i Witold Kaczmarek, którzy w swych kategoriach wiekowych wygrali po dwa pojedynki. W konkurencjach Ju Jitsu na podium stanęli:


Ju Jitsu Kata Parami 7 – 9 lat

I miejsce Pietrzak Kacper – Graczkowski Patryk

II miejsce Jaśtak Patrycja – Kuśnierek Dominik

III miejsce Piernik Mariusz – Mianowany Filip

Ju Jitsu Kata Parami 10 – 14 lat

I miejsce Kaczmarek Witold – Królikowski Szymon

II miejsce Jaśtak Norbert – Polanisz Damian

III miejsce Boła Dominik – Baranowski Bartosz


Nie wszyscy byli zwycięzcami, ale być może to właśnie te osoby będą mogły cieszyć się z osiągniętego sukcesu na kolejnych zawodach. Najważniejszy jest sam fakt startu i związane z tym nowe doświadczenia, które powinny zmotywować do jeszcze lepszego treningu.

Na stronie internetowej inowroclaw.info.pl znajduje się obszerny reportaż zdjęciowy i filmowy z otwarcia i części konkurencji karate.


Udany sprawdzian umiejętności
Artykuł dodany 30 Listopad 2008 przez Piotr Witkowski
W piątek 28 listopada w sekcji karate / ju jitsu IKSK odbył się kolejny egzamin na stopnie uczniowskie w Ju Jitsu. Egzaminatorem z ramienia PAJJ był Koordynator Północnej Polski Michał Godnicz 8 Dan, który do Inowrocławia przyjechał wraz z asystentem Grzegorzem Mikołajczykiem 2 Dan Ju Jitsu. W grupie osób dorosłych egzamin zapoczątkowała złożona przysięga DOJO. Jak zwykle podniosła atmosfera egzaminu powodowała, że niektórzy egzaminowani popełniali drobne błędy techniczne, jednak w większość technik potrafili wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, co zaważyło na jego pozytywnym wyniku. Podczas podsumowania egzaminator gratulował nabytych umiejętności oraz zachęcał do jeszcze większego wysiłku na wszystkich treningach. Następny egzamin dopiero za pół roku. Poniżej kilka migawek z tego wydarzenia.Egzaminy w sekcji Ju Jitsu / Karate
Artykuł dodany 21 Listopad 2008 przez Piotr Witkowski
W dniu 13.11.2008 r. w sekcji Ju Jitsu / Karate IKSK odbył się egzamin na stopnie uczniowskie w karate shotokan. Do egzaminu przystąpiły dzieci oraz osoby dorosłe – wszyscy poczynili znaczące postępy w opanowaniu wymaganych technik oraz w ogólnej sprawności fizycznej. Wszyscy zdający otrzymali oficjalne dyplomy Polskiego Związku Karate, potwierdzające uzyskanie kolejnych stopni KYU.

Egzaminy w Toruniu
Artykuł dodany 31 Październik 2008 przez Piotr Witkowski
W dniu 29 października 2008 roku w Klubie Karate Shotokan Dojo Toruń odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie. Egzamin pomyślnie przeszli wszyscy spośród 34 osób do niego przystępujących. Egzamin odbył się w ramach szerszej współpracy nawiązanej z KKSDT na początku października. W ramach tej współpracy przejąłem funkcję Koordynatora ds. wyszkolenia tego toruńskigo klubu. Czteropunktowy program współpracy ułożony wspólnie z liderem klubu Markiem Rzeszotkiem przewiduje: organizację seminariów treningowych opartych o tematy szkoleń PZK, plan udziału w zawodach organizowanych przez macierzyste kluby oraz kluby zaprzyjaźnione, organizację i udział w obozach sportowych, promocję kadry i zawodników w mediach. W październiku odbył się też pierwszy treningowy sparing, w którym uczestniczyli czołowi zawodnicy toruńskiego i inowrocławskiego klubu. Tego typu spotkania mogą przyczynić się do szybszego rozwoju obydwu ośrodków. Zachęcam do odwiedzenia strony Klubu Karate Shotokan Dojo Toruń. Poniżej kilka zdjęć z egzaminu.Okres egzaminów
Artykuł dodany 29 Październik 2008 przez Piotr Witkowski
W dniu 27 października 2008 w gniewkowskiej sekcji IKSK przeprowadziłem egzamin na kolejne stopnie uczniowskie w karate shotokan. Egzamin wypadł pomyślnie – cieszy fakt, że sekcja się powiększa, widać też coraz większe postępy w przyswajaniu technik i efekty pracy instruktora Marka Bilickiego. Kolejne egzaminy, tym razem w sekcjach inowrocławskich odbędą się 13 listopada z karate i 28 listopada z ju jitsu. Poniżej kilka fotek z gniewkowskich egzaminów.
Już niebawem, 6 grudnia uczestnicy naszych klubowych zajęć z wszystkich sekcji spotkają się podczas corocznego turnieju mikołajkowego. W imieniu Klubu zapraszam do udziału oraz kibicowania. Początek zawodów o godzinie 18.00 w hali OSiR w Inowrocławiu, przy Al. Niepodległości 4.


strony: 1 2 3 4 5